У Тернополі ексначальнику Управління фітосанітарної безпеки дали 5,5 років тюрми за хабарництво
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області визнав колишнього посадовця винним в одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомляє
суд
,
Дія
Читать подробнее
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET