У Тернополі ексначальнику Управління фітосанітарної безпеки дали 5,5 років тюрми за хабарництво

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області визнав колишнього посадовця винним в одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомляє

суд, Дія

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net