Школярка з Кам’янського набрала найвищий бал на НМТ з хімії
Випускниця кам’янського ліцею №11 Софія Негари отримала максимальні 200 балів з хімії на національному мультипредметному тесті. Це вагоме досягнення
Вершина
,
Перемога
Читать подробнее
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET