Школярка з Кам’янського набрала найвищий бал на НМТ з хімії

Випускниця кам’янського ліцею №11 Софія Негари отримала максимальні 200 балів з хімії на національному мультипредметному тесті. Це вагоме досягнення

Вершина, Перемога

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net