У Франківську із забудовника через суд хочуть стягнути понад 2,2 млн грн

В Івано-Франківську прокурори через суд стягують із забудовника 2,2 млн грн до міського бюджету, які він не сплатив за пайову участь. Пише Інформатор

Новина, прокуратура, рада, Громада, суд

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net