У Франківську із забудовника через суд хочуть стягнути понад 2,2 млн грн
В Івано-Франківську прокурори через суд стягують із забудовника 2,2 млн грн до міського бюджету, які він не сплатив за пайову участь. Пише Інформатор
Новина, прокуратура, рада, Громада, суд