У Києві після російських атак відновили вже 30 найпошкодженіших будинків - Кличко

Як передає Укрінформ, про це написав Київський міський голова Віталій Кличко в Телеграмі. «Місто відновлює будинки, які зазнали ушкоджень унаслідок

атака

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net