У Львівському обласному клінічному діагностичному центрі запрацював новий магнітно-резонансний томограф
У Львівському обласному клінічному діагностичному центрі запрацював новий магнітно-резонансний томограф Про це повідомив начальник ЛОВА Максим
рада