Російські бомби б'ють по селу на Донеччині, де залишилося лише шість жителів

Росіяни щодня атакують керованими авіабомбами село Сидорове Святогірської громади, де залишаються шестеро жителів. Про це розповів начальник

Громада

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net