Спортсмени з Дніпропетровщини зайняли призові місця на Чемпіонаті України з бадмінтону
Змагання проходили з 26 по 29 жовтня у Києві. Учасниками були молоді спортсмени 2005 р.н. та молодше.Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської
Громада, Змаганье