Екстренер "Шахтаря" Де Дзербі очолив 17-ту команду АПЛ "Тоттенгем"

Колишній тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі очолив "Тоттенгем", що перебуває за крок до зони вильоту з англійської Прем'єр-ліги. Про це офіційно

Перемога, Тур, Посад, футбол

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net