Ферстаппен – про Гран-прі Канади: Ми атакували на межі, для мене це було дуже приємно
Макс Ферстаппен, пілот команди "Ред-Булл" прокоментував свій виступ на Гран-прі Канади. "Так, було дуже круто. Мені це дуже сподобалося. Думаю, коли
мерседес
Читать подробнее
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET