У селі на Тенопільщині вдруге з початку року підпалили сміттєзвалище (фото)

У селі Гончарівка, що на Тернопільщині, уже вдруге за рік невідомі особи підпалили місцеве сміттєзвалище. Про це у соцмережах повідомила староста
Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net