Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”

Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”. Про це повідомляє Інсайд УПЛ, пише "Перший Онлайн". За інформацією, київський клуб

Динамо, Нива

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net