Житомирські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки
На чемпіонаті України зі спортивної аеробіки, який відбувся 29-31 травня у Києві, житомирські спортсмени здобули 4 золоті та 3 срібні медалі. Про це
Авангард, Червень, Змаганье