ВМС випробували український бронетранспортер (ВІДЕО)

Днями відбулися додаткові типові випробування БТР-4Е з поліпшеними характеристиками для подолання водних перешкод. Розробка такої модифікації БТР-4Е обумовлена ​​необхідністю комплектування підрозділів Військово-Морських Сил бронетехнікою для десантування з надводних десантних кораблів.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони, пише Четверта студія.

Основною відмінністю варіанту виконання БТР-4Е для потреб ВМС від базового зразка є призначення для транспортування особового складу морської піхоти і їх вогневої підтримки в бою і здатністю цілодобово виконувати завдання в зонах помірно-холодного морського клімату.

Як зазначив міністр оборони Андрій Таран, у процесі випробувань бронемашина продемонструвала очікувані характеристики і зарекомендувала себе відмінно. “Після додаткових типових випробувань щодо подолання водних перешкод ми ще раз переконалися у перспективності цього зразка військової техніки і його необхідності для оборони України. БТР-4Е є виключно українською розробкою, яка пройшла повний цикл з “чистого аркуша” до постановки на озброєння”, – заявив він.