> Інформація про компанію UKR.NET
новини

Інформація про портал UKR.NET

Історія

Історія компанії УКРНЕТ почалась у 1998 році, тоді мало хто уявляв, яким буде український інтернет. За 23 роки ми пройшли шлях від провайдера до творців найпопулярніших веб-сервісів. Так, для перегляду новин та погоди, роботи з електронною поштою, пошуку кіносеансу, перегляду гороскопів кожен другий інтернет-юзер обирає нас.

У 2000 році ми стали першою безкоштовною поштою в Україні. Сьогодні @UKR.NET -найпопулярніша українська електронна пошта з безлімітною скринькою. Місячна аудиторія перевищує 2,7 млн користувачів, з яких 45% користуються поштою регулярно.

Ми єдиний поштовий сервіс з цілодобовою службою підтримки: звернутися до наших спеціалістів можна у будь-який момент за телефоном або на email

Найголовніше для команди пошти - зручний, продуктивний та безпечний сервіс, саме тому ми радимо кожному нашому користувачеві захистити свій акаунт за допомогою двофакторної автентифікації.

Для більш зручної роботи з усіма акаунтами @UKR.NET створили мобільний застосунок пошти під iOS з підтримкою офлайн-режиму. Наразі працюємо над застосунком під Android та новою версією інтерфейсу, яку плануємо представити протягом року.

З 2003 року ми почали розвивати стрічку новин, підключаючи до неї популярні та авторитетні новинні ресурси, міжнародні та українські інформаційні агентства, регіональні сайти. У перші роки роботи портал працював лише з кількома десятками джерел, сьогодні до новинної стрічки UKR.NET підключено більш ніж 1500 сайтів.

Новини збираються щохвилини та розміщуються у відповідних тематичних рубриках «Політика», «Економіка», «Події», «Суспільство», «Технології», «Наука», «Авто», «Спорт», «Здоров’я», «Шоу-бізнес», «За кордоном», «Курйози», «Фоторепортаж», «Відео». Алгоритми збору працюють так, аби на головній сторінці порталу UKR.NET читач бачив найактуальніші публікації.

Ми експериментуємо з тематиками та додаємо нові рубрики, враховуючи запити читачів. Так, у листопаді 2021 року з’явилась рубрика «Lifestyle», де публікуються матеріали про подорожі, розваги, дозвілля. У лютому запрацювала рубрика «Все про їжу», де можна знайти найрізноманітніші рецепти, поради, цікаву інформацію щодо харчування тощо.

Однією з переваг новинного сервісу UKR.NET є 25 окремих регіональних стрічок. До них потрапляють новини не лише з місцевих, а й загальнонаціональних джерел, якщо вони стосуються подій у регіоні, області або місті.

Ми намагаємось зосередитись на тому, що затребувано українськими інтернет-користувачами. Саме тому UKR.NET багато років є стартовою сторінкою мільйонів українців, з якої вони починають свій день.

Аудиторія

Портал UKR.NET стабільно входить у топ-10 найбільш відвідуваних сайтів в Україні за даними дослідження Kantar CMeter.
Топ-10 найбільш відвідуваних сайтів в Україні

Місія та цінності

Новини на порталі UKR.NET представлені незалежно від політичної позиції та ідеології інтернет-сайтів, які їх публікують. Читач самостійно може обирати новини, які відображають різні точки зору на одну й ту ж подію. Ми даємо широкий вибір джерел та думок. Наша місія в тому, щоб для кожного українця свобода слова та вибору були не порожнім звуком.

Ми розуміємо, що позиціонування «Національний інтернет-портал» - це не лише про досягнення, але й про відповідальність, про повагу до читачів і партнерів.

Ми слідкуємо, щоб до стрічки не потрапляли матеріали, що порушують чинне законодавство та морально-етичні норми, принцип недоторканості приватного життя, такі, що містять образи та ненормативну лексику, контент для дорослих, матеріали, які становлять загрозу для розвитку дітей, замовні матеріали та інше у відповідності до редакційної політики.

Ми цінуємо кожного партнера, з яким працюємо, незалежно від кількості новин і розмірів його редакції, та ставимось до всіх з однаковою повагою.

Ми розуміємо, що ніхто не бездоганний, та нормально сприймаємо розумну критику, вона допомагає нам ставати кращими.

Головною цінністю для нас є люди. Все, що ми робимо, ми робимо з любов’ю та турботою.