Як змінилися автомобільні приладові панелі через 40 років

Дизайн автомобіля являється бізнесом, і деякі моделі змінюються до невпізнання при переході від одного покоління до іншого. Як щодо інтер’єрів автомобілів? Якби ви взяли 10 водіїв зі стажем понад 40 років, пронесли їх через час до 2021 року і помістили сучасне авто еквівалент їх поїздок 1980-х років, чи змогли б вони побачити та відчути зв’язок без допомоги значка бренду на кермі? Порівняймо нинішні автомобілі з предками.

BMW 3-ї серії Оригінальний E21 3-Series 1975 року був першим BMW з панеллю приладів, сформованої так, щоб віддавати пріоритет водієві, а подальша E30, що з’явилася в 1982 році, удосконалила цю настройку, перемістивши радіо далі вгору по консолі й взявши на себе тепер культову панель приладів, яка вперше з’явилася на E28 5-Series роком раніше. Кадилак Cimarron і CT4 Cimarron, спроба Cadillac на початку 1980-х років створити компактний спортивний седан, який конкурує з BMW, був заснований на скромній передньопривідній платформі J-body Chevy Cavalier і також використовував свій основний інтер’єр.

Це була також бомба продажів, тому не зовсім очевидно, що Cadillac не збирався грати в ретро-карту, коли справа дійшла до розробки свого сучасного еквівалента, CT4. Дивно те, що обробка приладової панелі Cim з металевим ефектом надає йому більше характеру, ніж у прісного CT4, хоча ми знаємо, який із них ми б вважали за краще їздити. Фіат Панда Panda 1980 року був з блискучим функціональним дизайном від пера Джорджетто Джуджаро. У немовляти Fiat були плоскі вікна, щоб знизити витрати на виробництво, і він майже не пропонував поступок розкоші.

Сенсорні екрани? Це здалося б чаклунством водієві оригінальної Panda, у якій навіть не було належної приладової панелі, власникам довелося б обійтися прямокутною коробкою, підвішеною над кермом. Honda Civic стала розумною для 2022 року. Цей інтер’єр, який відкидає дешеву приладову панель старого автомобіля для чогось, що не буде виглядати недоречним в преміальному автомобілі.

Але якщо трохи прискіпливіше і проігнорувати химерний новий сенсорний екран планшета, ви можете побачити приладову панель Civic ’79 -’82 в формі нового. І ще одна ключова подібність: ці перемикачі підключені до трансмісій CVT. Мерседес S-класу та EQS S-Class завжди був першим, хто отримав важливі нові технології Mercedes, від антиблокувальних гальм і подушок безпеки до радарних датчиків паркування і запалювання за допомогою карти.

В наші дні технологічним піонером є новий седан EQS завдяки своїй електричної трансмісії й приладовій панелі Hyperscreen. Без значка на кермі, водій S-класу 1981 року народження подумав би, що він потрапив на космічний корабель, а не на майбутній Mercedes. Пежо 305 і 308. Давайте будемо чесними, Peugeot мав добру керованість в 1980-х роках, але його інтер’єри були жахливими. Вони виглядали дешевими, скрипіли й гриміли.

З того часу багато чого змінилося. Якість дійсно вражає для не преміального бренду, як і почуття стилю в останньому 308. А з приладами, розташованими над ободом керма, ви не можете скаржитися на те, що вам доводиться відривати очі від дороги. Порше 911. До тих пір, поки 996 з водяним охолодженням не замінив 993 в 1998 році, інтер’єри 911 практично не змінилися. І у нього не було жахливої ергономіки, яка насправді погіршилася, коли Porsche додав більше кнопок. Але легко побачити зв’язок між старим і новим, а наявність перемикача запалювання зліва від керма – це миттєва роздача. Rolls Royce Silver Spirit і Rolls Royce Ghost. Важко повірити, що 40 років і повна зміна власника поділяють ці картини. Круглі вентиляційні отвори сучасного Rolls Royce Ghost з їх органами управління зупинкою змусять власника Silver Spirit, переміщуватися з 1981 року, відчувати себе як вдома. Фольксваген Гольф GTI. Зміна якості салону Volkswagen не відбувалася до кінця 1990-х років, тому інтер’єр Golf GTI 1981 був більш цілеспрямованим, ніж красивим. Але в основних формах приладових панелей безумовно є точки дотику.