Lamborghini Huracan Performante на золотих колесах — вершина дизайнерської думки і комфорту

За винятком Aventador SVJ, Huracan Performante залишається найшвидшим серійним автомобілем Lamborghini, що коли-небудь проїжджав трасу Нюрбургринга. Цей конкретний приклад, оснащений парою турбокомпресорів, буде ще швидше.

Strasse Wheels недавно отримала у свої руки цей Huracan і оснастила його набором коліс SV12 Deep Concave Duoblock розміром 20 9 спереду і 21 12,5 ззаду. Ці колеса мають матову обробку Champagne, яка абсолютно ідеально контрастує з матовою чорною фарбою Nero Nemesis. Що робить автомобіль ще більш яскравим, так це червоні центральні замки та червоні гальмівні супорти.

Ми не впевнені, який компанії було доручено встановити подвійні турбокомпресори, але ким би вони не були, цей Huracan повинен викачувати більше ніж 1000 к.с. Щоб уявити це в перспективі, 5,2-літровий атмосферний V10 з запасного Performante забезпечує 631 к.с.

Huracan, як і Gallardo, який він замінив, завжди був популярний серед компаній тюнінгу. Двигун V10 суперкара сильний і сприйнятливий до модифікацій, настільки, що кілька моделей Gallardo і Huracan з подвійним турбонаддувом з більш ніж 3000 на крані. Не дивно, що ці автомобілі є одними з найшвидших у світі, причому багато хто з них здатні розвивати час менш як 8 секунд у чверть милі та набирати максимальну швидкість, яка перевищує 400 км на годину.