Британський позашляховик Bentley Bentayga перетворюється в розкішну ракету

Так само стримана зовні, так само і брутальна на дорозі. Всупереч характеристикам британського позашляховика, цей препарат від B&B Bentley Bentayga є вовком в овечій шкурі. Німецькі спеціалісти зосередилися особливо на механічної частини в порівнянні з естетикою, пропонуючи рівень продуктивності, який робить британську ракету.

Немає сумнівів в тому, що витончений Bentley Bentayga є однією з моделей, які найбільше піддаються підготовці за межами бренду Crewe. Остання новинка в тюнінгу виходить з майстерень німців компанії B&B, яка перетворила британський позашляховик в справжню ракету, не дивлячись на те, що він важить понад дві з половиною тонни. Команда B&B була особливо присвячена механічному розділу, з невеликими змінами в естетиці екстер’єру та інтер’єру. Зовні автомобілю надали більш яскравий вигляд з хромованими сітками на решітці радіатора і всіма повітрозабірниками переднього бампера, додавши нові бічні стремена і ковані легкосплавні диски з подвійними спицями, пофарбованими в чорний колір, діаметром 23 дюйми. Крім того, модифікували підвіску з новим електронним модулем пневматичної системи, який знижує висоту кузова на 35 міліметрів. Але саме механічна частина дійсно лякає, тому що вона пропонує різні рівні в залежності від механіки, будь то V8, W12 або старий дизель. Для 4,0-літрового твін-турбо V8 першого варіанту, що розвиває максимальну потужність в 550 к.с., пропонуються два рівні, які беруть цей показник до 625 і 650 к.с. відповідно, підправивши електроніку двигуна з високим тиском наддуву або додавши також нові впускні канали.

Для дизеля Bentayga також пропонуються два рівні, переходячи від оригінальних 435 к.с. до 500 і 525 к.с., в той час, як для ексклюзивного W12 600 к.с. трансформуються в 675 і 760 к.с. Цей рівень пропонує продуктивність справжнього скандалу, тому, що він розганяється з нуля до 100 км год всього за 3,7 секунди та досягає максимальної швидкості 310 км ч. Цифри можливі завдяки попереднім модифікаціям, а також новій спортивній вихлопній системі, яка має спеціальний клапан для зниження тиску вихлопних газів і їх температури. Навіть, для найбільших гурманів і доступних тільки на деяких ринках, пропонується високопродуктивна вихлопна система для версій V8 і W12, яка, виготовлена ​​з полірованої нержавіючої сталі, має переважний звук, регульований електронним способом, і здатна генерувати додаткові 35 к.с. Варіант, який округлює новинку та перетворює Bentayga в щось більш потужне.