В Україні запрацюють камери автоматичної фіксації порушення правил дорожнього руху: названо міста

ТСН

Вони припинили свою роботу на початку повномасштабної війни Росії проти України.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Він зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення зі стратегічної метою в Україні відключили камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Проте навіть за умов війни не варто забувати про безпеку на дорогах, а тому від 16 травня вони знову запрацюють.

"Система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи", - наголосив Білошицький.

Відтак, від 16 травня система запрацює на автодорогах у таких регіонах: Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей.

Загалом в Україні запрацює 128 камер.

Нагадаємо, у Києві від 16 травня збільшилась тривалість роботи громадського транспорту. Відтак, метро в столиці працюватиме від 6:00 до 22:00, а наземний транспорт - 06:00 до 22:30.

Читайте також:

Окупанти планують провести "перепис" населення на Херсонщині як зробили це у Криму 2014 року - Денісова

Українські військові показали, як опановують американські БТР М113 (фото)

Зеленський виступить на Всесвітньому економічному форумі в Давосі - Вloomberg