Яскравими художніми сюжетами прикрасили стіни у двох групах дитячого садка «Теремок» (фото)

Наповнила простір мистецтвом команда молодих київських художників з організації PAINT THEIR LIFE та власне самі вихованці закладу, які також долучилися до процесу. Загалом же митці завітали сюди в межах партнерства з Благодійним фондом «МХП – Громаді», що фінансово підтримує проєкт.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Три роки тому все починалося з ідеї робити художні розписи в дитячих будинках, – розповідає художник Анатолій Погорілий, – а далі проєкт розширився і тепер ми працюємо не лише в дитбудинках, а і в дитсадках та школах. Створюючи такі картини на стінах, ми наповнюємо простір, долучаємо дітей, але найважливіше – ми знайомимо їх з мистецтвом з раннього віку, спонукаємо до того, щоб вони не боялися пробувати свої творчі сили, проявляти себе. Це чудово, коли діти пізнають мистецтво з дитинства, таким чином вони вчаться цінувати й любити його.

Виконувачка обов’язків директора Марина Сидоренко, зауважила, що минулого року «Теремок» зазнав оновлень, тож потребував творчого наповнення: «Тепер наші кімнати стали більш цікавим, вони дарують діткам настрій та добрі емоції. До того ж, діти самі брали участь у розписі з допомогою художників, тож залишили в цих малюнках частинку себе».

До слова, це вже четверта робота представників Paint their life в межах співпраці з БФ «МХП – Громаді». Раніше, разом із дітьми, вони вже створили чудові малюнки в освітніх закладах Мирного, Кагарлика та Яготина, що на Київщині.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді створили формування для охорони правопорядку – «Степанецьку Варту» (фото).