Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

Castrol представляє спеціалізовану моторну оливу MAGNATEC Hybrid для гібридних автомобілів

7 трв о 7:00

Castrol представляє спеціалізовану моторну оливу MAGNATEC Hybrid для гібридних автомобілів.

Castrol, всесвітньо відомий бренд олив, випустив спеціалізовану лінійку моторних олив для гібридних двигунів MAGNATEC Hybrid. Нова лінійка забезпечує на 50% кращий захист[1] від зносу двигуна для дедалі більшої кількості гібридних автомобілів на наших дорогах.

 Згідно з прогнозами, до 2025 року кожен четвертий автомобіль, який продаватиметься у світі, буде гібридним[2]. Вражаюче, але це означає, що у набагато більшої кількості людей виникають запитання щодо найкращого типу оливи для захисту двигуна їхнього автомобіля.

Гібридні автомобілі поєднують у собі двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) з електричною системою для живлення автомобіля. Деякі гібриди мають невеликі електромотори, які просто збільшують потужність традиційного двигуна. Інші гібриди мають потужні електромотори, здатні рухати автомобіль, використовуючи лише електроенергію. Двигуни всіх гібридних автомобілів працюють з зупинками, перемикаючись на електромотори. Через це температура в двигунах гібридів нижча, ніж у автомобілів, обладнаних лише одним ДВЗ. Ці нові умови - виклик для моторної оливи. Саме тому було створено Castrol MAGNATEC Hybrid, спеціалізовану моторну оливу для двигунів гібридних автомобілів.

 

ОСОБЛИВОСТІ ДВИГУНІВ ГІБРИДІВ І ВИКЛИКИ ДЛЯ МОТОРНОЇ ОЛИВИ

Двигун гібридного автомобіля працює з зупинками, перемикаючись на електрику на низьких швидкостях, щоб рухати автомобіль.

 ТЕМПЕРАТУРА НА 40°C НИЖЧЕ, НІЖ У НЕГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ[3]

Під час звичайної їзди містом двигун зазвичай використовується лише в коротких проміжках, а більшу частину часу рух забезпечує електроенергія. Саме тому температура двигуна нижча на 40°C, якщо порівнювати із температурою двигуна звичайного автомобіля. 

У 10 РАЗІВ БІЛЬШЕ ПЕРЕЗАПУСКІВ

Деякі гібридні двигуни можуть зупинятися, перемикатися на електрику та перезапускатися до 500 000 разів[4] протягом свого терміну служби – це у 10 разів більше, ніж негібридні двигуни.

БІЛЬШЕ ЗАБРУДНЕННЯ

За відсутності високої температури вода та інші забруднення не випаровуються, що підвищує загальну схильність двигуна до забруднення.

Саме ці особливості гібридів заважають стандартним оливам захищати двигун від руйнівного зносу. Новий Castrol MAGNATEC Hybrid пропонує особливе рішення.

CAS_6030_CASTROL MAGNATEC Hybrid_A3_Product Ad Landscape_RGB_1000x563.jpg (402 KB)

ОТРИМАЙТЕ НА 50% КРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗНОСУ ДВИГУНА ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ[1]

Castrol MAGNATEC Hybrid чіпляється, як магніт, до вразливих металевих поверхонь і рухомих частин вашого двигуна під час прогріву. Потім молекули Castrol MAGNATEC Hybrid фіксуються разом, утворюючи захисний шар. Це забезпечує на 50% кращий захист [1] від зносу двигуна при низьких температурах [*] і перезапусках двигуна[**].

Олива відповідає вимогам HYSPEC[5], новому стандарту ефективності продуктів Castrol для гібридних автомобілів. HYSPEC базується на двох мільярдах даних, реальних дорожніх випробуваннях та інформації від партнерів в автоспорті та з-поміж виробників оригінального обладнання, зібраних за 25 років тестів і досліджень

На зараз Castrol MAGNATEC Hybrid доступний в одному класі в'язкості 0W-20.

0W-20 — це олива з низькою в’язкістю, створена для задоволення попиту, що зростає з появою на ринку нових технологій двигунів.

Castrol, один із провідних світових брендів мастильних матеріалів, має за мету бути світовим лідером з виробництва рідин для гібридів, та задовольнити потреби як механіків, так і водіїв.

Відвідайте www.castrol.ua, щоб дізнатися більше та отримати безперервний захист з кожного пуску, який пропонує новий Castrol MAGNATEC Hybrid.

 
        1. На 50% кращий захист від зносу при низьких температурах* і перезапусках двигуна**.
*Протестовано відносно лімітів зносу Sequence IVA API SN.  **Протестовано відносно лімітів зносу CEC OM646LA ACEA.
        2. До 2025 року кожен четвертий автомобіль буде гібридом. Згідно з прогнозами компанії LMC Automotive, GlobalData, 2023 рік.
        3. Відповідно до порівняння показників роботи плагін-гібриду та ДВЗ під час стандартного галузевого циклу випробувань.
         4. Відповідно до випробувань Castrol м'яких гібридів, що репрезентують приблизно 45% світового парку гібридних автомобілів у 2022 році.
        5. HYSPEC визначає новий стандарт ефективності продуктів Castrol для гібридних двигунів, охоплюючи такі параметри, як забруднення критично важливих ділянок, зупинка двигуна та ефективність системи.

Джерело: Ukr.net

Всі матеріали в рубриці Новини компаній публікуються на правах реклами