Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

Castrol святкує своє 125-річчя

15 бер о 12:40

У 2024 році Castrol, світовий лідер з виробництва мастильних матеріалів, що входить у bp group, святкує своє 125-річчя. Як і личить світовому бренду, в цьому ювілейному році Castrol представляє нову сміливу стратегію «Попереду, Вище, Швидше», відповідаючи сучасним  потребам клієнтів.

Нова стратегія

Попереду: вдосконалення рішень мобільності, які допомагають людям і вантажам пересуватися ефективніше завдяки інноваційним технологіям і принципам циркулярності.

Вище: фокус на допомозі промисловим клієнтам Castrol і обладнанню, на яке вони покладаються, працювати краще, підвищуючи ефективність операцій.

Швидше: пришвидшення досліджень нових можливостей та шлях прогресивної диверсифікації. Ініціативи Castrol включають комплексні цифрові та сервісні рішення, імерсійне охолодження дата-центрів і терморегуляцію в елементах живлення. Цей далекоглядний підхід підкреслює прагнення Castrol бути в авангарді інновацій.

Вже в дії

Світ мобільності змінюється, і Castrol має потенціал втілювати ці зміни. Одним з маркерів цих змін і втілення нової стратегії стало глобальне оновлення айдентики культового бренду Castrol у 2023 році.

Щоб і надалі залишатися на вістрі інновацій та бути готовими до майбутнього, Castrol продовжує інвестувати у свої глобальні технологічні центри у Китаї, Німеччині та Північній і Південній Америці, а також запланував інвестицію 60-ти мільйонів доларів США у новий надсучасний центр з випробування акумуляторів електромобілів та аналітичну лабораторію у Великій Британії.

Дотримуючись «Попереду», одного зі стовпів своєї стратегії, Castrol вже випустив лінійку передових рідин для електромобілів Castrol ON, яка включає трансмісійні рідини, термічні рідини та мастила. Ймовірно що ринок електромобілів, що росте зростає, буде співіснувати протягом багатьох років з ринками автомобілів з ДВЗ і гібридів. Castrol і надалі допомагатиме автомобілям з двигунами внутрішнього згоряння та гібридним автомобілям бути більш ефективними, але водночас прагнутиме бути лідером з виробництва рідин для електромобілів.

Castrol також зосередиться на запуску циркулярних продуктів і послуг із повторним використанням базових олив, які слугуватимуть основою мастильних матеріалів. Більш циркулярну трансмісійну рідину вже було випробувано в екстремальних умовах разом з Jaguar TCS Racing. Команда успішно застосувала більш циркулярну трансмісійну рідину Castrol у своїх гоночних автомобілях Формули-Е в перегонах 2023 Monaco E-Prix.

Втілюючи «Вище» зі своєї стратегії, Castrol підтримуватиме своїх промислових клієнтів у досягненні вищих показників ефективності, продуктивності, циркулярності та цінності. Castrol працює в автомобільній, машинобудівній, робототехнічній, аерокосмічній та вітровій галузях, а у 2023 році в партнерстві з SKF представив рішення «Oil as a Service» для металообробної промисловості. Це рішення дозволяє повторно використовувати мастильні матеріали, зменшуючи їх витрату та покращуючи продуктивність обладнання.

До того ж Castrol почав дослідницьку співпрацю з медіалабораторією Массачусетського технологічного інституту (MIT), підтримуючи програму AstroAnt Payload. AstroAnts – це мініатюрний роботизований рій, призначений для перевірки та діагностики зовнішніх поверхонь космічних кораблів, роверів і посадкових модулів. Це партнерство з лабораторією MIT дозволить випробовувати змащувальні матеріали космічного класу, які мають витримувати екстремальні умови поверхні Місяця.

В той час, коли 2 основи стратегії «Попереду» і «Вище» зосереджені на зміцненні та розвитку чинних напрямків бізнесу, її 3-тя складова «Швидше» орієнтована на нові сфери, де Castrol має знання, можливості та досвід для перемоги. Castrol визначив терморегуляцію та диверсифікацію рішень з охолодження дата-центрів, як нові можливості зростання. Робота Castrol над впровадження імерсійного охолодження для ефективного та стійкого функціонування дата-центрів набирає обертів, оскільки GRC, Hypertec, Submer та оригінальні виробники IT-обладнання схвалюють використання імерсійних охолоджувальних рідин Castrol ON.

 3. Additional KV A3 Ua_v2_2600.jpg (3.88 MB)

 

Про Castrol 

Castrol, один із провідних світових брендів мастильних матеріалів, має гідне надбання у частині інновацій та дух невтомного першовідкривача. Наша пристрасть до продуктивності, в поєднанні з філософією партнерства, вже понад 125 років дозволяє Castrol створювати оливи, охолоджувальні рідини та мастила, які лягли в основу численних технологічних досягнень людства на землі, у повітрі, на морі та в космосі.

Castrol є частиною bp group, обслуговує клієнтів і споживачів в автомобільному, морському, промисловому та енергетичному секторах. Наші фірмові продукти визнані в усьому світі за інновації та високу продуктивність, завдяки нашій прихильності до найвищих стандартів якості та передових технологій. Відвідайте www.castrol.ua, щоб дізнатися більше.

Джерело: Ukr.net

Всі матеріали в рубриці Новини компаній публікуються на правах реклами