МОЗ повідомило про відкриття Центру масової вакцинації в Харкові: Адреса та графік роботи

У Харкові 12-13 червня працюватиме центр масової вакцинації проти COVID-19, повідомили Depo.Харків у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, центр розташований в приміщенні ПАТ "Банк Восток" на вулиці Сумській, 56. Центр працюватиме з 9:00 до 18:00.

У міністерстві підкреслили, що в центрі щепитимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт "Дія" або через контакт-центр МОЗ. Здійснювати щеплення будуть мобільні медичні бригади вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech.

Загалом цими вихідними в Україні працюватимуть 50 центрів масової вакцинації у 15 областях та в Києві.

Повний список центрів з адресами та режимом роботи опублікований на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

"Поки центри працюють лише у вихідні дні. У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. Пріоритет надається літнім людям", - зазначили в МОЗ.

Як повідомляв Depo.Харків, 9 червня заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк заявляв, що в Харківській області розглядають кілька майданчиків для можливого відкриття Центру масової вакцинації населення, однак його доцільність ще вивчається.