США планують скасувати обмеження на туристичні поїздки: деталі

Прямий

Адміністрація президента США Джо Байдена найближчим часом ухвалить рішення щодо можливості скасування обмежень на незначні туристичні поїздки з 21 липня. Заходи вже діють понад рік.

За інформацією CNN обмеження вводять терміном на місяць.

За словами представника Білого дому, міжвідомчі робочі групи з Європейським союзом, Великою Британією, Канадою та Мексикою збиралися кілька разів, аби обговорити деякі ризики, пов’язані з безпечним відновленням поїздок. Зокрема, це стосується безпечного відновлення незначних поїздок.

“Ці групи зустрічалися кілька разів, але їм потрібно проводити подальші обговорення, до того, як ми зможемо оголосити про будь-які кроки щодо відновлення поїздок з будь-якою країною”, – сказав чиновник.

Урядові дискусії збіглися з політичними подіями на Гаїті та Кубі. Громадяни Куби все більше приїжджають до кордону з США та Мексикою. Лише в травні прикордонний патруль заарештував понад 2,6 тисячі кубинців.

Наразі поширення штаму Delta – основна причина того, що США не послабили обмеження на незначні поїздки.

У Міністерстві внутрішньої безпеки пояснили, що протягом останніх кількох тижнів у країні ж позитивні зрушення щодо зняття обмежень на незначні поїздки, одна які саме — не пояснили.

У відповідь прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо категорично заявив про те, що кордони не відкриють та незначні поїздки не дозволять, поки більшість населення не буде вакциновано.

США не запроваджуватимуть паспорти вакцинації

Поки що лише громадяни та резиденти Канади можуть приїжджати в країну сушею, морем чи повітрям. Кордони Мексики та США також закриті. До Мексики американці можуть потрапити літаком.

Раніше Євросоюз вперше додав Україну до переліку країн, яким можна скасувати обмеження на поїздки.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.