COVID-19 на Сумщині: 25 нових інфікувань, одна людина померла

На Сумщині за останню добу, 12 вересня, COVID-19 підтвердили у 25 людей. Усі інфікування виявили у мешканців Сумського району. Таку інформацію зранку 13 вересня повідомили у Сумській обласній адміністрації.

Одна людина померла від ускладнень хвороби у Сумському районі. Одужання підтвердили у 8 мешканців області. Наразі з активним діагнозом "коронавірус" в області — 881 людина. Це на 16 людей менше, ніж напередодні.

За підсумками останнього тижня рівень захворюваності на коронавірус у Сумах зріс на 30%. про це під час апаратної наради сказала начальниця міського управління охорони здоров’я Олена Чумаченко.

За весь час пандемії коронавірус на Сумщині зафіксували у 80 126 людини, з яких 1366 людей померли. Одужання підтвердили у 77 879 жителя області.

Що відомо За добу 12 вересня COVID-19 виявили у 1205 людей. Зафіксували 18 летальних випадків. Одужали – 758 людей. Голова Верховної ради Дмитро Разумков заявив, що у нього знову виявили коронавірус, попри те, що він хворів на нього у листопаді 2020 року. Спікер продовжить працювати у дистанційному режимі. Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що через погіршення ситуації з COVID-19 Україна перейде в "жовту" зону найближчим часом. Всесвітня організація охорони здоров’я очікує нову хвилю захворюваності на коронавірус восени. Читайте нас у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber