Стало відомо, що вакцини від COVID-19 втрачають ефективність

Здатність вакцин від COVID-19 захищати від зараження цією хворобою знизилася з 91% до 78%. Такі дані повідомляють в американських Центрах контролю і профілактики захворювань, посилаючись на поширення підступного Дельта-варіанту.

В Америці підрахували реальну ефективність вакцин від коронавірусу в справі захисту від зараження цією хворобою. Виявилося, що цей показник через нашестя вірусу Дельта впав в США з 91%, які фіксувалися в квітні, до 78% у липні. На щастя, ефективність вакцин при захисті від госпіталізацій і смертності через вірус залишається вище 90%.

А це означає, як стверджують в CDC, що повністю вакциновані американці в 5 разів рідше заражаються коронавірусом, в 10 разів рідше госпіталізуються і в 11 разів рідше помирають від цієї хвороби. Цей звіт є ще одним з численних доказів того, що ефективність вакцин знижується під напором дуже заразного Дельта-варіанту, який захопив планету.

Але ці профілактичні засоби все одно залишаються досить ефективними при захисті пацієнтів від важкої форми хвороби і смерті через неї.