На Житомирщині госпіталізовано 150 жителів з COVID, з яких четверо – вакциновані

Станом на 14 вересня у Житомирській області в лікарні перебувало 150 жителів з діагнозом коронавірус. З числа госпіталізованих вакциновано четверо людей. Про це 14 вересня під час брифінгу розповів заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський.

За його словами, в області зростає кількість хворих на коронавірус.

"Особливо нас турбує кількість госпіталізованих невакцинованих пацієнтів. За інформацією медичних закладів, їх кількість нині становить 150 осіб. І лише чотири людини, з числа цих 150 осіб, є невакцинованими", – сказав Оханський.

Крім того, під час брифінгу заступник голови облдержадміністрації розповів, що, у випадку переходу Житомирської області до "жовтої" зони карантину, навчальні заклади, в яких вакциновано менше 80% персоналу, працюватимуть дистанційно.

Найгірший рівень вакцинації вчителів та працівників шкіл наразі в Коростенському районі.

"У Коростенському районі рівень вакцинації в усіх закладах освіти становить лише 62%. – це дуже низький рівень", – говорить Юрій Оханський.

Читайте також На Житомирщині найвищий рівень вакцинації від COVID-19 серед освітян – у Бердичівському районі. У двох районах Житомирщини немає жодної громади, де кількість вакцинованих освітян – 80 відсотків. На Житомирщині 13 вересня COVID-19 зареєстрували у 58 жителів області.