ВАКС обрав запобіжний захід судді з Дніпропетровської області

У п’ятницю, 11 червня, слідчий суддя ВАКС задовольнив клопотання детектива НАБУ, погодженого прокурором САП, та застосував до судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області, яку викрито на проханні та одержанні неправомірної вигоди, запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 181,6 тис. гривень. Про це повідомляє пресслужба САП.

«Також на суддю покладено ряд процесуальних обов’язків, серед яких прибувати до органу слідства, прокурора, слідчого судді та суду за першою вимогою; не відлучатись з населеного пункту, в якому вона проживає, без дозволу слідчого або прокурора; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у вказаному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України; носити електронний засіб контролю.

Термін дії запобіжного заходу – до 11 серпня 2021 року.

Нагадаємо, вказану суддю було викрито 7 червня 2021 року в рамках спільної операції САП, НАБУ та СБУ в Дніпропетровській області.

В рамках досудового розслідування встановлено, що суддя отримала $2,5 тис. від громадянина за ухвалення рішення у цивільній справі.

9 червня 2021 року їй повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудове розслідування триває», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що суддю райсуду Дніпропетровської області викрито на отримані хабаря.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.