Впав із двометрової огорожі: подробиці травмування дитини на Буковині

АСС

Нагадаємо, напередодні, 12 січня, до поліції надійшло повідомлення про те, що до міської дитячої лікарні Чернівців госпіталізували семирічного хлопчика, жителя села Кам'янка, що на Глибоччинні. Дитина із черепно-мозковою травмою потрапила до реанімації. Пізніше у прокуратурі за цим фактом розпочали кримінальне провадження. Там встановлюють факт неналежного виконання професійних обов'язків працівниками закладу освіти.

Водночас, як розповіли кореспонденту Медіа агентства АСС у департаменті освіти і науки Чернівецької ОДА, нещасний випадок стався за межами школи, а батьки дитини не мають претензій до вчителів та навчального закладу.

«Ми уже спілкувалися і з директором ліцею, і з батьками, і з управлінням освіти громади. Від них ми знаємо, що цей випадок стався із дитиною другого класу. Він повертався додому, а там за територією школи знаходиться приміщення старого, занедбаного тиру. Він виліз на ту огорожу та впав із двометрової висоти. Після того, як він упав, він встав самостійно і разом із хлопчиком, з яким повертався зі школи, вони пішли додому. Але через деякий час дитині стало погано, почала голова боліти. Тому дитину відвезли до лікарні», - розповіла заступниця директора департаменту освіти Надія Періус.

Медіа агентство АСС є в Instagram

Вона зазначила, що наразі правоохоронці розслідують, кому саме належить те покинуте приміщення і хто за ним мав доглядати. Раніше намагалися підготувати необхідні документи, щоб знести той тир. Бо огорожа і саме приміщення є небезпечними.

«За цим випадком викликали поліцію, прокуратуру, там триває розслідування. Вони вивчають те приміщення, кому воно належить, чому воно не огороджене тощо. Тобто, тривають слідчі дії. Було би добре, щоб були прийняті певні управлінські рішення на майбутнє. Але зараз головне - це здоров'я дитини. Учителів там поряд не було, батьки до освітян і до школи претензій не мають», - додала обласна чиновниця.

Дізнавайтесь інші новини Буковини.

Також вона розповіла, що станом на вчорашній вечір хлопчик був у штучній комі, він приходив до тями, потім знову відключалася свідомість.

Водночас, головний лікар КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня» Сергій Сторожук повідомив кореспонденту МА АСС, що на сьогодні стан хлопчика іде на покращення. Він досі перебуває у реанімації, але до нього повернулася свідомість і спостерігається тенденція до покращення. Медик запевнив, що дитина перебуває під наглядом лікарів та отримує усе необхідне лікування і догляд.