Дніпро: Школа чекала на ремонт 60 років

За більш як 60-літню історію сильно постарів і потребував ремонту будинок школи № 104 у Дніпрі. Масштабних робіт тут уже й не пам'ятають. Тепер навчальний заклад оновлюється в рамках національної програми "Велике будівництво".

Уже почали демонтувати стару підлогу на першому поверсі та підготували під фарбування кабінети на другому - вони будуть рожевого, синього, зеленого і жовтого кольорів. "На другому поверсі завершуємо гіпсокартонні роботи і шпаклівку. Далі фарбуватимемо класи, покладемо кахлі. Столяри роблять підготовку до установлення дверей", - розповіла представник субпідрядної організації Наталя Семелет.

Також відремонтують і дитячий садочок при школі. Там зроблять теплу підлогу, упорядкують прилеглу територію. "Школа буде комфортна і гарна. З яскравими кабінетами, новим обіднім і спортивним залами. Для людей з інвалідністю центральний вхід обладнають пандусами. Нарешті усередині з'являться два сучасні санвузли, роздільні для хлопчиків і дівчаток. Їх обладнають з нуля на другому поверсі", - каже директор Світлана Ярошенко.

Ігор ТЬОМІН.

Фото Дніпропетровської ОДА.