Херсонський держуніверситет налагоджує співпрацю з колегами із Республіки Узбекистан

Херсонці

Вчора, 10 січня відбулася перша зустріч щодо перспектив співпраці педагогічного факультету Херсонського державного університету з інститутами та факультетами Самаркандського державного університету (Узбекистан). Захід пройшов у змішаному форматі.


До зустрічі долучилися представники педагогічного факультету ХДУ – декан Любов Петухова, заступники декана, завідувачі кафедр, а також представник Самаркандського державного університету – проректор з міжнародної співпраці СДУ Мухтор Насиров.


У ході заходу обидві сторони не лише виявили надію на продуктивну співпрацю, а й запропонували конкретні форми спільної діяльності. У підсумку було обговорено пропозиції сторін та окреслено перші заплановані кроки у цьому напрямі.


Нагадаємо, що у грудні делегація Херсонського державного університету відвідала заклади вищої освіти Республіки Узбекистан. Мета поїздки – налагодження співпраці, вивчення кращих практик та позитивного досвіду. Одним із важливих кроків, що був зроблений під час триденної поїздки, – підписання двох меморандумів – із Самаркандським державним університетом та Самаркандським державним медичним інститутом.


Пресцентр ХДУ