Механізм підписання петицій через смартфон має стати доступним для киян, - Володимир Кравець

Депутати Київради підтримали внесення змін до Порядку подання та розгляду електронних петицій, зменшивши кількість необхідних підписів з 10 до 6 тисяч. Також будуть вжиті заходи щодо забезпечення можливості використання додатків “Дія” та “Київ цифровий” для підписання петицій.

Про це, як стало відомо KV, розповів Володимир Кравець (на фото), депутат від фракції “Опозиційна платформа — За життя” та перший заступник голови Постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

“В усьому розвинутому світі петиції є одним з найголовніших механізмів впливу громадянського суспільства на владу. В 21 сторіччі сучасне місто має дозволяти жителям легко створювати будь-які звернення до чиновників, а також забезпечити можливість підтримати петицію через мобільні додатки, такі як “Дія” або “Київ цифровий”. Дуже добре, що Київ рухається в напрямку полегшення комунікації між владою та мешканцями, розвиваючи та переводячи в цифру доступні інструменти”, – поділився депутат.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Нагадаємо, пілотний проект петицій у додатку "Дія" вже запустили у 8 містах. В 2021 році до нього планують долучити Київ.