Депутатська комісія Київради затвердила цільову програму «Захисник Києва»: подробиці

Большой Киев

Про це повідомив депутат Київради від “Європейської Солідарності” Віктор Кононенко.

Цільову програму «Захисник Києва» затвердили в порядку невідкладності. Програма передбачає виділення з міського бюджету протягом 2022-2024 років більше 50 млн грн на організацію і розбудову територіальної оборони столиці.

Ще близько 50 млн грн, за словами Кононенка, погодили на сприяння мобілізаційній роботі ЗСУ.

Депутат також повідомив, що була проведена зустріч з представниками Національної поліції України. З‘ясувалося, що анонсоване владою підняття заробітної плати з лютого поточного року на 10% не вирішує проблему масових звільнень і плинності кадрів, оскільки реальна потреба складає підняття заробітної плати на 35%.

Віктор Кононенко зазначив, що наразі підготовлене звернення до Верховної Ради України про внесення змін до державного бюджету на 2022 рік з метою захисту співробітників Нацполу та збереження цього правоохоронного органу взагалі.

“Не вірю, що світ можна змінити за раз і назавжди. Але глибоко переконаний, що і світ, і країну, і життя можна змінити спільними щоденними справами”, – зауважив депутат.

Нагадаємо, влада може вдатися до провокацій, щоб активісти не змогли зустріти Порошенка. Як відомо, зустріч лідера опозиції Петра Порошенка відбудеться наступного понеділка, 17 січня, в аеропорту «Київ-Жуляни» (новий термінал), збір о 8.00.

Відомо, Порошенко порадив Зеленському не витрачати бюджетні кошти на незаконне стеження. Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.
Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.