Дівчина з маком: у Києві на мосту біля парку Рильського з’явився новий патріотичний мурал

Київ media

Так, біля метро Голосіївська на мосту поблизу парку імені Максима Рильського вуличні художники намалювали патріотичний мурал задля підтримки українських військових. Про це йшлося в ефірі програми "Київ. Newsroom" на телеканалі "Київ".

Так, на муралі зображена дівчина-українка з маком та прапором.

За словами художника та автора муралу Дмитра Касянюка, жодного задуму або проєкту муралу не було, адже він просто вирішив підтримати українців. "Я вмію малювати, ніякого задуму не було. Я просто прийшов і зробив те, що вмію. Це для підтримки наших людей, щоб їх не було так сумно у ці часи", - каже художник.

Він зауважив, що мурал він створив власним коштом.

"Були звісно люди, які проходили повз, вони пропонували гроші та намагалися допомогти, але загалом все за свої гроші. Так гроші не головне, адже дуже багато військових, які проїжджали повз схвально реагували на мурал, також мешканці позитивно відреагували на мою роботу", - пояснив Дмитро.

Він розповів, що до війни він професійно займався муралами і має свою компанію "PaintHunters", після війни планує продовжити свою роботу. Крім того, якщо буде фінансування і донати, він готовий працювати і зараз.

https://www.youtube.com/watch?v=i86z6BTkJTs

Фото: Фейсбук