Автомобілі Волиньради підуть з молотка?
Автомобілі Волиньради підуть з молотка?
Автомобілі Волиньради підуть з молотка?
Три автомобілі КП «Автогосподарство Волинської облради» мають намір продати на аукціоні, а один передати управлінню міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської облдержадміністрації. Це питання обговорювали 19 вересня під час засідання постійної депутатської комісії облради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Так, члени комісії підтримали проект рішення, яким пропонується автомобіль Mercedes Benz Viano передати з балансу Автогосподарства управлінню міжнародного співробітництва.
Три інших автомобілі: Fiat Ducato, Volkswagen Transporter, Skoda Classik – пропонується продати через аукціон.
Продавати також мали ВАЗ Обласного науково-методичного центру культури. Але вирішили, що сума від реалізації не буде серйозною для бюджету. Тому автомобіль вирішили передати маневицькому відділу культури.