Підсумки опалювального сезону: скільки тепломереж у Луцьку потребують заміни

UA: Cуспільне мовлення

У Луцьку потребують заміни 106,60 кілометрів, тобто 81 % теплових мереж, котрі відпрацювали уже термін експлуатації та потребують ремонту. Про це сказано в додатку проєкту рішення виконкому міської ради від 10 травня.

Усього протяжність тепломереж у місті становить 131,62 кілометра.

За інформацією директора комунального підприємства "Луцьктепло" Івана Скорупського, зношеність теплових мереж – причина збільшення щорічних аварійних ситуацій. Також через зношеність, інформує керівник "Луцьктепла", втрати теплової енергії цієї зими становили 16,05 %.

Загалом за опалювальний сезон, який цьогоріч завершився 6 квітня, комунальники усунули 125 випадків аварійних ситуацій на тепломережах.

Упродовж опалювального сезону в місті працювали 45 котелень, 45 центральних теплових пунктів та 223 індивідуальні теплові пункти.

Що відомо Через ремонтні роботи на тепловій мережі на проспекті Молоді, 14 в Луцьку впродовж дня 20 січня без тепла та гарячої води залишилися 88 житлових будинків, три школи та п'ять дитсадків. З 6 квітня 2022 року в Луцьку розпочалися роботи із завершення опалювального сезону. Перед тим у "Луцьктеплі" повідомляли, що з 22 березня підприємство припинятиме подачу опалення на періоди, коли температура зовнішнього повітря перевищуватиме вісім градусів тепла.

Термінові новини читайте в Telegram Суспільного Волині.