У Львові пройде публічна розмова «Майже доросла: підліткам можуть розповісти старші дівчата?»

17 вересня о 15:00 запрошуємо на публічну розмову «Майже доросла: підліткам можуть розповісти старші дівчата?» і презентацію книжки Ірини Славінської «Майже доросла. Книжка для дівчат і про дівчат».

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

У банальних книжках «для маленьких принцес» бракує реальних життєвих історій і відповідей на найважливіші запитання. Ця книжка виправить таку прикрість.

✅ Як прийняти своє тіло, порозумітися з батьками, обрати професію, стати впевненішою у власних силах?

✅ Як обрати університет, знайти цікаве хобі та зрозуміти, куди рухатися далі?

✅ Як переконати батьків у тому, що ти вже виросла — і тобі можна довіряти?

По-дружньому, згадуючи власний досвід та переживання, Ірина Славінська допомагає дівчатам знайти себе у цьому світі, краще його зрозуміти та активно пізнавати. Не обов’язково вміти шити, куховарити чи гарно фарбуватися. Але обов’язково навчитися говорити «ні» та дбати про себе. Важливо усвідомлювати свої права та обов’язки, обороняти особисті кордони. Важливо розпізнавати аб’юзера та знати, куди звернутися по допомогу в небезпечних ситуаціях.

Учасниці:

Ірина Славінська — виконавча продюсерка Радіо Культура, журналістка, радіоведуча, тренерка, перекладачка. Ведуча радіопередачі «Права людини понад усе».

Катерина Гольцберг — психологиня в сфері дитячої та сімейної психології; президентка Професійної асоціації дитячих психологів.

Галина Падалко — директорка з комунікацій Vivat Publishing.

🟢 Коли? 17 вересня о 15:00.

🟢 Де? Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука. Малий зал (площа Ринок, 9).