Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

Спалили автобуси головного перевізника на Сорочинському ярмарку

Спалили автобуси головного перевізника на Сорочинському ярмарку

Полтавы

Спалили автобуси головного перевізника на Сорочинському ярмарку

У Полтаві невідомі підпалили автобуси приватного підприємства "ЛЮГ". Згоріли три машини, близько 30 — пошко­джені. Компанія — головний перевізник на Сорочинському ярмарку, пише Gazeta.ua.

— Автобуси підпалили в понеділок зранку. Прорізали сітку в одному з боксів, де стояли автобуси, й або залізли туди, або через дірку кинули запалювальну суміш, — розповідає Юрій Лупаєнко, засновник підприємства. — Підозрюю, що підпал — справа рук інших перевізників. Втілюють просту схему: виводять із ладу автобуси й вони вже не можуть їздити по маршрутах, які підприємство виграло на конкурсі. Через це з компа­нією розривається кон­тракт.

Деякі згорілі автобуси не підлягають ремонту, деякі очистять від кіптяви й запустять на маршрути.

Про підпал о 4.20 рятувальників повідомив сторож. Пожежу ліквідували за 2 год.

— Виїхали сім одиниць техніки та 42 пожежники. Через сильне задимлення люди працювали у спецодязі, — каже Віталій Шкаревський з обласного управління. — Причину пожежі, за новим законодавством, має встановлювати міліція.