Як на Полтавщині змінилася ситуація з будівництвом об’єктів державним коштом

Сума фінансування на 2021 рік складає 118, 8 млн грн, з яких отримано 70 млн грн.

Про це на апаратній нараді розповів директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Максим Калінін.

Щодо реконструкції Полтавського обласного клінічного диспансеру по вул. М. Дмитрієва 7а з добудовою радіологічного відділення лабораторії радіонуклідної діагностики він говорить, що антимонопольний комітет за результатами розгляду чисельних скарг учасників аукціону прийняли рішення скасувати результати тендерної процедури. На засіданні Регіональної комісії з ДФРР 6 вересня цього року прийняли рішення виключити цей проєкт з переліку тих, які реалізують коштом ДФРР цього року та розподілити кошти на інші проєкти. Таке звернення направили до Мінрегіону 9 вересня.

Проєкти які реалізують за кошти ДФРР:

реконструкція з добудовою будівлі рентгенодіагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру в Кременчуці – будівельна готовність 39 %, динаміка за 2 тижні – 3%. Наразі виконали підготовчі будівельні роботи, знесли дерева та чагарники, проведені демонтажні роботи тощо;будівництво басейну розташованого в Миргороді – будівельна готовність 20%, динаміка за 2 тижні – 2%;реконструкція спортивного залу з добудовою побутових приміщень Демидівської школи Решетилівської районної ради – будівельна готовність 98%, динаміка за 2 тижні – 0%; Змонтовано металевий каркас будівлі, влаштовано стіни з газоблоків, влаштовано перекриття покрівлі, виконано монтаж внутрішньої системи водопостачання та каналізації, вентиляції та електромереж тощо;реставрація полтавської обласної філармонії – будівельна готовність 99%, динаміка за 2 тижні – 0%. На об’єкті виконали перепланування і переобладнання санвузлів для маломобільних груп населення. Влаштування приміщення для поста чергового приміщення, заміна віконних та дверних блоків тощо;реконструкція нежитлового приміщення під музей Комунальної установи «Історико-культурний заповідник Більськ» – будівельна готовність 30%, динаміка за 2 тижні – 5%. Наразі виконують демонтажні, земляні роботи, вивозять будівельне сміття, виконується перекриття другого поверху;реконструкція будівлі дитячого садка під цех по первинній обробці та переробленню молока в с. Васильки, Лохвицької ТГ – будівельна готовність 0%. 3 серпня підписали договір з підрядною організацією на виконання робіт за проєктом. Наразі триває підготовка до демонтажних робіт. Дозвіл на початок будівельних робіт ще не отримали. Якщо до наступного понеділка дозволу не буде, то постає питання щодо перерозподілу коштів.

Раніше ЗМІСТ писав, що 20 млн грн, що виділяли на реконструкцію онкодиспансеру у Полтаві, перерозподілили на інші проєкти. 8 млн грн отримав проєкт реконструкцію приміщення під музей у Більську. Усього цьогоріч на реалізацію проєкту спрямують 18 млн грн з ДФРР, а також 2 млн грн з обласного бюджету. Інші 12 млн грн перерозподілених коштів спрямували на реконструкцію з добудовою будівлі рентгенодіагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.