Сліди на дорозі: на Полтавщині з читачами зустрівся автор бестселера, ветеран російсько-української війни Валерій Маркус

Новини Полтавщини

"Сліди на дорозі": на Полтавщині з читачами зустрівся автор бестселера, ветеран російсько-української війни Валерій Маркус

14 жовтня у читальній залі Smart Простору в Козельщині автор інтерактивної книги-бестселера "Сліди на дорозі" Валерій Маркус зустрівся з читачами та провів автограф-сесію.

Роман "Сліди на дорозі" Валерій Маркус написав і видав у 2018 році після повернення з російсько-української війни та пішої прощі Дорогою святого Якова. З початку продажів в Україні і за кордоном купили понад 50 тисяч примірників.

Письменник розповів, що від початку 2020 року це його перша особиста зустріч з читачами. Він поділився, що до Козельщини його запросили близько двох тижнів тому.

"Мені сказали, що запрошували ще кількох людей, моїх знайомих, але вони відмовились. Розповіли, що у вас у селищі побудували крутий заклад, і мені стало паскудно на душі, що вони відмовились. Тому я вирішив приїхати і подивитися", — зазначив Валерій Маркус.

Зустріч пройшла у форматі розмови. Письменник з читачами говорили не лише про книгу, а й про війну, перспективи розвитку України, життєві принципи автора, його ставлення до мови та церкви.

Письменник розповів, що планує написати другу книгу, присвячену процесу саморуйнуванню людини.

"Я свято переконаний, що коли людина свідомо стала на шлях саморуйнування, ніхто не має права їй заважати. Я жив у подібній парадигмі 5 років і хочу це описати, можливо, комусь це буде корисно і він знайде вихід зі своєї ситуації", — сказав Валерій Маркус.

Голова Козельщинської громади Олександр Троцький подякував автору за книгу і назвав її чесною та справжньою. Зустріч завершилася автограф-сесією.