Черги на АЗС: коли зміниться ситуація із пальним на Полтавщині

UA: Cуспільне мовлення

На Полтавщині ситуація із пальним має стабілізуватися впродовж тижня. Це буде за рахунок поставок із Європи, повідомив Суспільному начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. За його словами, контролювати ціни уряд зможе після того, як палива на ринку буде достатньо.

"Як тільки закінчилась комендантська година, відразу сюди приїхав. І то тут уже черга була. Переді мною було машин 60, це точно", - говорить полтавець Владислав Похвалений.

Від 5:30 ранку Владислав Похвалений приїхав на заправну станцію у село Супрунівка біля Полтави. Живе чоловік в обласному центрі, та пального у місті купити не може.

"Зараз одна заправка – близько 1000 (гривень – ред.). У місті зараз нереально найти адекватні ціни. Там по 65 гривень. Тут хоча б по 36 по 37", - каже полтавець Владислав Похвалений.

Біля цієї заправки черга з автомобілів довжиною понад 2 кілометри. Продають по 20 літрів пального на машину.

"Приїхав з Лубен, щоб заправити дизелю, бо нема в нас у Лубнах солярки. Стою більше години в черзі. Олександр Боженко.

Головна причина проблем із пальним у регіоні – припинення роботи Кременчуцького нафтопереробного заводу, який обстріляли російськими ракетами. Про це каже директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

"Проблема з пальним є, ми це бачимо по тому, скільки пального надходить в країну. Оцінюємо потреби і бачимо, що ті надходження поки що не задовольняють потреби, які є в країні", - пояснює директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

"Вдалося заправитися по паливній картці, обмеження стоїть – 20 літрів. Заправитись можна, але ще тиждень тому це було неможливо. 20 літрів, я не доїду за 20 літрів до Києва і назад", - розповів водій Сергій Прокопенко.

Через нестачу пального на нього зросли ціни. Однак ситуацію мають стабілізувати впродовж тижня за рахунок поставок із Європи, каже Дмитро Лунін.

"У нас по деяких АЗС і областях є дуже завищена ціна, я бачив, здається і 89, і 70 гривень саме на стелах. Це зависока ціна. Вона повинна бути в діапазоні від 30, 34 до 40 гривень. Зараз головне завдання – це наситити ринок паливом, а потім уже уряд буде контролювати ціни", - каже начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

"Ми не можемо зараз побудувати транспортні коридори для того, щоб довозити пальне в Україну. Українські компанії закупили велику кількість, великі обсяги у європейських портах, але не можуть їх протранспортувати в країну через брак залізничних цистерн, через брак локомотивів", - каже директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

Сергій Куюн прогнозує стабілізацію ситуації з пальним щонайменше за два тижні.