Військові музиканти з Києва підтримують захисників Полтавщини

АрміяINFORM

У межах патріотично-мистецької акції «Час обрав нас» на Полтавщині тривають виступи гурту «Брас-бенд» та вокально-інструментального ансамблю зі складу Зразково-показового оркестру Збройних Сил України. Акція проходить за дорученням Головнокомандувача ЗС України генерала Валерія Залужного.

— Для підтримки бойового духу захисників та народу України ми проводимо виступи у регіоні під гаслом «В єдності наша стійкість та запорука перемоги!», — зазначив начальник оркестру – художній керівник полковник Ігор Биковський. — Передусім ми хочемо показати єдність ЗС України та цивільного населення. Концертні виступи нашого колективу відбуваються перед військовою та цивільною аудиторією.

Концертна програма військових музикантів проходить у Полтаві, Решетилівці, Миргороді, Диканьці, Опішні та інших містах регіону.

Зокрема, для територіальної оборони Полтави співаки та музиканти у погонах виконали низку музичних творів та пісенних композицій. Родзинкою виступу стало виконання сучасного репертуару українських патріотичних пісень: «Байрактар», «Чорнобаївка», «Ой, у лузі червона калина» тощо.

Драйвовий та запальний концерт не залишив байдужим жодного слухача. Ба більше, захисники Полтавщини активно долучалися до співу та танців разом з виконавцями творів.

Наприкінці заходу всі присутні гуртом виконали Державний Гімн України та на згадку сфотографувалися.

Варто додати, що патріотично-мистецька акція «Час обрав нас» стартувала ще у квітні та проходила у Київській, Житомирській, Хмельницькій, Чернівецькій та Тернопільській областях. Загалом за цей час військові музиканти організували вже понад шістдесят виступів.

Фото автора