Обстановка в Придністровському регіоні залишається напруженою, – Генштаб

24 канал

Ситуація на Бессарабському напрямку досі викликає занепокоєння. У невизнаному Придністров'ї російські війська перебувають у повній бойовій готовності.

Про це повідомили в українському Генштабі. Там зазначили: мовиться про підрозділи оперативної групи російських військ, які дислокуються в "ПМР".

До теми Окремий наступ з Придністров'я неможливий, – Грабський

Ворог намагається нагнітати ситуацію на Півдні

Раніше про те, що вороги намагаються нагнітати ситуацію на Одещині, повідомили в оперативному командуванні "Південь". Таким чином вони чинять тиск на жителів прикордонних з Молдовою районів. Також постійно росіяни погрожують блокадою частини території Одещини – через припинення функціонування мосту у Білгород-Дністровському районі.

Путін хоче почати війну і в Придністров'ї, – США

Тим часом, розвідка США попереджає, що Володимир Путін хоче почати війну і в "ПМР", адже не досягнув бажаних успіхів в Україні. Ймовірно, глава Кремля прагне затягнути війну, аби Європа та США втратили бажання підтримувати Україну військово та фінансово.

В українському МВС вважають по-іншому: мовляв, Росія не буде нападати з невизнаного Придністров'я. Ба більше, росіяни начебто готуються в "ПМР" до оборони. Саме для цього вони встановлюють блокпости та прикривають дороги.

Тим часом Загрози немає, але й цілі росіян незрозумілі: як у Пентагоні оцінюють ситуацію на Одещині

Ситуація в невизнаному Придністров'ї: останні новини Дивіться у відео: Україна міняє цілі війни