Житомирські десантники збили на Харківщині вертоліт окупантів Ка-52

24 канал

У Харківській області окупанти недорахувались чергового гелікоптера. Його знищили українські захисники за допомогою польського ПЗРК.

Житомирська 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил України знищила черговий ворожий вертоліт, який помітили у небі над Харківською областю. Техніку окупантів збили за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу "Перун".

Важливо Окупанти влучили у склад з аміачною селітрою, мінус 26 350 ворогів: основне за 77 день війни

Завдяки ПЗРК який розроблений в Україні, наші захисники збили Ка-52 "Алігатор" – гелікоптер за 16 мільйонів доларів, який вважається командирським.

Так, Ка-52 – це російський бойовий гелікоптер, який використовується як командирська машина армійської авіації.

Схоже, що окупанти залишилися ще без однієї командирської одиниці. Адже українські захисники вправно збили елітний вертоліт з протитанкової зброї.

Сьогодні 11 травня на Харківщині, підрозділом протиповітряної оборони 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України з ПЗРК “Перун” був збитий російський розвідувально-ударний вертоліт Ка-52.
Продовжуємо й надалі виконувати бойові завдання та знищувати ворогів України!
– написали у відомстві.

Знищили ворожу техніку завдяки польському ПЗРК "Перун" – надсучасного ракетного комплексу, який лише кілька років з'явився на польському військовому ринку. Він відповідає всім сучасним вимогам світового рівня ПЗРК такого класу й перевершує більшість із них.

Для боротьби з усіма російськими гелікоптерами або низьколітаючими літаками "Перун" є кращим у порівнянні з "Іглою", яку частіше використовують українці, щоб боронити свою землю.

Втрати ворога далі збільшуються

За 77 днів війни Росії з Україною окупанти втратили десятки тисяч своїх бійців та тисячі одиниць техніки. За даними Генерального штабу Міністерства оборони України, за час повномасштабного вторгнення росіяни втратили:

Дивіться також: Росіяни тікали вплав: на Луганщині ЗСУ знищили понтони й техніку ворога