"Забрали 200-го. Фарш, тупо фарш". ЗМІ показали відео з телефона полоненого російського окупанта

Гордон

Видання "Українська правда" 11 травня опублікувало відео з телефона російського окупанта Юрія Шалаєва, котрий приїхав воювати в Україну. На ньому видно, яким було життя окупанта до початку повномасштабної війни і після.Шалаєв родом із Мурманська, він випускник Московського вищого командного училища, командир мотострілецького взводу військової частини 71718 із дислокацією в Чечні.

Перша половина ролика "Української правди" показує відео, зняті Шалаєвим протягом 10 місяців до війни. На них знято сім'ю солдата, його мирне життя, дозвілля з ріднею та друзями. В одному із фрагментів, знятому в Чечні, де розташована його частина, невідомий місцевий житель скаржиться на присутність російської армії в регіоні.

"Ви росіяни, у вас менталітет інший. Ви їдьте ваших бабусь годувати, вони вмирають від голоду. Ви приїжджаєте сюди, вам платять подвійну... У Мурманську ох...їти, там завал, а ви сюди приїжджаєте. Дайте нам спокій. Ну, хочемо ми жити окремо", каже він.

Друга половина відео, зняті вже після перекидання Шалаєва до України. У деяких роликах, датованих серединою березня, окупант називає конкретні населені пункти, де він дислокувався, села Петрівка та Новомайорське Донецької області. На кадрах видно поранених окупантів, а сам Шалаєв розповідає про втрати військ.

"Забрали "200-го" з інженерно-саперного батальйону. Фарш, сам фарш. Мости почали викладати сюди прилетіло. Зараз не знаємо, що робити перегруповуватися, не перегруповуватися", каже він.

На останніх відео від 2-го і 3 квітня видно, як до населеного пункту, де був Шалаєв, заходять українські військові. Після цього він опинився в полоні.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)