Партизани знайшли новий спосіб “рейкової війни” в тилу окупантів (відео)

borg.expert

Профільний український портал Railway.Supply розповів, що невідомий в Іркутській області РФ зумів зупинити вантажний залізничний ешелон лише за допомогою звичайного дрота, який намотали на рейки. А для більшої життєствердності на місці події були розкидані аркуші з побажанням смерті окупантам.

Такий метод називається закорочування рейкового ланцюга — натягнутий дріт замикає автоматику, залізнична колія стає «зайнятою», поїзд зупиняється. Ця технологія працює так – якщо намотати на рейки дріт, сигнальна система СЦБ на залізниці видає червоний колір на світлофорі, спрацьовує автоблокування і поїзд починає гальмувати незалежно від волі машиніста. Підступність такого способу дій полягає ще і в тому, щоб одразу і не зрозуміти – у чому неполадка, і чому сигналізація не пропускає поїзд.

Цей епізод вартий уваги – можливо, хтось з бійців Руху опору побачить гарний спосіб, як за допомогою звичайного дрота “закоротити” рейки та залишити окупантам “життєствердне” послання.

The post Партизани знайшли новий спосіб “рейкової війни” в тилу окупантів (відео) appeared first on borg.expert – медіа-портал про борги та банкрутство.