Окупанти розпочали наземну операцію захоплення заводу «Азовсталь»

TeNews

Російські загарбники не полишають спроб захопити завод «Азовсталь» в окупованому Маріуполі.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Українські воїни, що захищають місто, тримають оборону в повному оточенні та постійно здійснюють контратаки, які призводять до значних втрат ворога у живій силі та техніці.

13 травня росіяни розпочали наземну операцію проти українських захисників.
«Окупанти під прикриттям обстрілів намагаються по землі прорватись всередину заводу. Практично в прямому етері. Ситуація день на день стає складнішою», — написав радник мера Маріуполя у Телеграм.
Окупанти намагаються зламати опір українських воїнів, постійними бомбардуваннями з літаків та артилерійськими обстрілами.
Обстріли “Азовсталі”, Маріуполь, травень 2022, кадр з відео
Нещодавно у Генеральному штабі повідомили, що деблокувати Маріуполь військовим шляхом складно, це може призвести до значних втрат.

За словами військових, для деблокування Маріуполя потребує зусиль значної кількості військ. Підрозділи Збройних сил України зараз перебувають за 150-200 км від окупованого міста.
Представник Генштабу підкреслив, що планування будь-яких операцій не є темою для публічних обговорень.
Також він додав, що раніше в Маріуполь доставляли боєприпаси, засоби зв’язку та медикаменти, але ця можливість зникла після того, як інформація про це стала публічною.
“Азовсталь”, Маріуполь, 11 травня 2022. Фото: полк “Азов”
Бійці полку НГУ «Азов», які залишаються в Маріуполі разом з іншими українськими підрозділами продовжують відбивати намагання ворога штурмувати «Азовсталь».
Військові наголошують, що не збираються здаватися в полон окупантам та виконують наказ Генерального штабу тримати оборону.