Інститут вивчення війни сказав, чим закінчиться наступ військ РФ на Ізюмському напрямку (Карта)

7 Днів UA

Наступ російських військ на Ізюмському і Харківському напрямку не досягає мети. Він має всі шанси завершитись так само, як і наступ російської армії на Київ, тобто відступом військ РФ до кордонів Росії.
Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
Як ідеться в повідомленні, спроба російських військ пройти на північ Харківщини для подальшого оточення ЗСУ на Донбасі зазнає краху. Перехід ЗСУ у контрнаступ на Ізюмському і Харківському напрямках не залишає військам РФ іншого виходу, як скоригувати плани.

Читайте також: Став відомий напрямок, на якому ЗСУ наступом примусили армію РФ до глухої оборони (Карта)

На думку аналітиків Інституту вивчення війни, Росія може відмовитися від плану оточення військ ЗСУ по лінії Ізюм - Слов'янськ - Дебальцеве, скоротивши його до наміру оточення українських військ по меншій лінії Сєвєродонецька і Лисичанська.
"Швидше за все, найближчими днями вони (війська РФ - ред.) почнуть наземний наступ у районі Сєвєродонецька. Відносний успіх російських операцій у цьому районі у поєднанні з їх невдачею у просуванні з Ізюму та помітне зниження темпу цієї спроби наступу дозволяють припустити, що вони можуть відмовитись від Ізюмського напрямку", – йдеться у висновках експертів Інституту вивчення війни (ISW).

Читайте також: Сергій Притула: “Те, що ми бачимо по Маріуполю, може бути по багатьох ділянках фронту” (Відео)