Українська артилерія зриває російський наступ на Донбасі

NTA

Російські загарбники вже не перший день поспіль намагаються безуспішно переправити свої війська через річку Північний Донець.

Про це повідомив CNN із посиланням на високопоставленого представника Міністерства оборони США. За його словами, на Донбасі російські війська пробують зміцнити свої позиції.

Для цього противник намагається перекинути додаткові сили через річку Північний Донець. Однак всі ці спроби виявилися невдалими.

Крім того, зазначив представник Пентагону, в районі Ізюма Харківської області та Слов’янська Донецької області тривають напружені бої. На цьому напрямку росіянам не вдалося домогтися успіху.

Невеликого прогресу російські війська зуміли досягти на захід від Попасної.

У Міністерстві оборони США додали, що переважна більшість з 89 гаубичних артилерійських систем M777, які США передали Україні, вже перебувають на фронті.

«Відгуки, які ми отримуємо від артилеристів в Україні, дуже позитивні щодо корисності M777», – додав представник Пентагону.

Нагадаємо, що міністр оборони США Ллойд Остін уперше від початку війни в Україні провів переговори зі своїм російським колегою Сергієм Шойгу. Керівник Пентагону закликав російського міністра негайно припинити бойові дії.

Раніше очільник Пентагону Ллойд Остін зробив висновок, що президент Росії Володимир Путін не бажає конфлікту з НАТО.