20-річний студент знищив два рашистські танки і 2 БМП

ОГО
Неподалік одного із таких валів воїни Сил Територіальної оборони ЗСУ зупинили наступ танкової колони російських окупантів, що проривалася убік Житомирської траси через селище Дмитрівка. Тут їх зустріли і знищили Захисники України, серед яких найрезультативнішим постав боєць на псевдо «Змій».

Двадцятирічний студент-програміст, який записався до лав ТрО наступного ж дня після російського вторгнення: «Всього за бій мною було знищено два рашистські танки Т-72 та два БМП».

На запитання: «що більше подобається - програмувати чи стріляти з гранатомета?», воїн без роздумів відповів: «Звісно що - стріляти з гранатомета по російських загарбниках!».

За повідомленням з Генштабу ЗСУ.

Довідково: Змі́єві вали́ — народна назва одного з видів дерево-земляних оборонних (белігеративних) споруд у вигляді довгих валів. Поширені на території Середньої Наддніпрянщини. Їхні залишки розташовані переважно в лісостеповій зоні України. Загальна довжина близько 2000 км. Зазвичай, в науковій літературі під терміном Змієві Вали розуміють вали споруджені в ХІ-ХІІ століттях (Вікіпедія).