Окупанти перекинули на Зміїний ракетні комплекси "Панцир" і "Тор-М2", – розвідка

24 канал

Після низки втрат на Зміїному, Росія намагається посилити свої позиції на острові. Так, російські окупанти перекинули туди комплекси протиповітряної оборони "Панцир" і "Тор-М2".

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в етері марафону єдиних новин у п'ятницю, 13 травня. 24 канал передає деталі.

Читайте також З Придністров'я може бути атака, Росія контролює там 100% людей, – Зеленський

Росія намагається закріпитись на Зміїному попри значні втрати

Вадим Скібіцький розповів, що українська розвідка оцінює Зміїний, як стратегічний об'єкт для Росії. Країна-агресорка, за його словами, використовуватиме острів для контролю північно-західної частини Чорномор'я.

Воєнна розвідка має дані, що на Зміїному розміщені комплекси протиповітряної оборони "Панцир" і "Тор-М2". А, можливо, у майбутньому там навіть розмістять ракетні комплекси, які дозволятимуть обстрілювати території не лише нашої держави,
– заявив Скібіцький.

До слова, представник Головного управління розвідки Міноборони України додав, що Росія не випадково саме з перших днів повномасштабного вторгнення захопила саме цей острів і почала розгортати там своє обладнання для контролю.

Він підкреслив, що ідеологічно для російських окупантів присутність на Зміїному – це додаткова можливість контролювати територію України.

Острів Зміїний: останні новини Зверніть увагу – Польща впевнена у перемозі України: Дуда запевняє, що Росію змусять виплачувати контрибуцію – дивіться відео